Author Topic: prijemni-logopedija  (Read 2597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tanisha03

• *
prijemni-logopedija
« on: June 10, 2008, 11:36:08 AM »
čitala sam malo druge teme..i ako sam dobro shvatila na prijemnom se traži samo biologija i psihologija,jel tako?
i da li neko zna da li na jesenskom roku ostaje mjesta za strane studente-za logopediju? jer u hrvatskoj na smjer logopeda strane uopće ne primaju..

Dubravka

• *
prijemni-logopedija
« Reply #1 on: June 10, 2008, 08:21:22 PM »
Poslednjih godina se prijavljuje veliki broj studenata, znatno veci od broja koji se prima na prvu godinu. Mislim da sva (ili skoro sva) mesta bivaju popunjena vec u prvom upisnom roku, tako da je pitanje da li i koliko uopste ostaje za septembarski rok. Sto se same logopedije tice, smer je jedan od trazenijih i samim tim medju prvima se ispuni kvota upisa. Sve ovo vazi za domace studente, a za tebe je najbolje da se obratis i porazgovaras sa nekim iz studenske sluzbe. Kao sto smo ti vec pisali, brojeve telefona imas na zvanicnom sajtu FASPER-a...

Dubravka

• *
prijemni-logopedija
« Reply #2 on: June 10, 2008, 08:24:29 PM »
I da, mislim da je na prijemnom pored biologije i psihologije jos i sociologija. Ako gresim, molim nekoga ko je upuceniji da ispravi moju gresku.

detam

• *
prijemni-logopedija
« Reply #3 on: October 17, 2008, 10:47:56 PM »
Zdravo svima!  [smilie=hi ya!.gif]
Maturant sam medicinske skole i zelela bih da upisem  logopediju, da li moze neko reci gde mogu naci testove iz prethodnih godina, kakva je atmosfera na faxu..... svaka informacija bi mi dobro dosla!
Unapred zahvalna!

/modedit: nema potrebe da potpuno isti post stavljas u 2 ili vise tema (obrisan isti ovaj post u drugoj temi). Pozdrav, Srdjan :)

Veselin.Medenica

• Administrator
    • Masaza Beograd
prijemni-logopedija
« Reply #4 on: October 18, 2008, 12:42:49 AM »
probaj u sluzbi za studentska pitanja na fakultetu....ako tamo ne dobijes probaj na prvom spratu poslednja vrata desno u prostorijama studentskog parlamenta
trazi milosa djordjevica ili srecka potica pa vidi da li im je ostao neki primerak.

Srdjan Pavlovic

• Administrator
  • FASPER'08.
    • www.oligofrenolog.info
prijemni-logopedija
« Reply #5 on: October 18, 2008, 04:10:45 PM »
Atmosfera je onakva kakvom je vi napravite :)  - moze biti dobra, a moze biti i losa :)

detam

• *
prijemni-logopedija
« Reply #6 on: October 18, 2008, 06:51:54 PM »
/modedit: nema potrebe da potpuno isti post stavljas u 2 ili vise tema (obrisan isti ovaj post u drugoj temi). Pozdrav, Srdjan :)

Znam da  sam jedan isti post stavljala u dve teme, ali dok sam to shvatila... bilo je kasno! Posle nisam znala kako se brise... :/ Ali svejedno... vi ste to uradili umesto mene [smilie=happy.gif]

E da, gledajuci teme nisam naisla na podatak sta treba spremiti iz sociologije za prijemni? Da li treba cela knjiga, ili u delovima? :scratch:

Srdjan Pavlovic

• Administrator
  • FASPER'08.
    • www.oligofrenolog.info
prijemni-logopedija
« Reply #7 on: October 18, 2008, 09:01:19 PM »
Za pocetak ti savetujem da probas doci bar do proslogodisnjeg informatora, tamo bi trebalo da pise sta se polaze tacno na prijemnom.
  (dok ne izadje informator za sledecu godinu)